درباره ما

تجهیزات آزمایشگاهی لابومدیکال از ابتدای دهه نود در جهت راستای ارائه خدمات برتر در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و معرفی تکنولوژی روز دنیا در زمینه آزمایشگاهی شروع به فعالیت کرد.
لابومدیکال با داشتن تجربه و کار تحقیقاتی و با برخوداری از توان علمی کارشناسان متخصص، کادری مجرب و مشاوران با تجربه خود توانسته مجموعه ای کامل از لوازم آزمایشگاهی، مواد و تجهیزات مورد نیاز در مراکز مختلف تحقیقاتی دانشگاهی، پاتولوژی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، دارویی، صنایع غذایی، کارخانجات صنعتی و نفت گاز و پتروشیمی را فراهم سازد و در کنار این لابومدیکال یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد که در حال حاضر این فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی لابومدیکال دارای تیم متخصص، مشاوران متخصص و پشتیانی بوده که آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشد.

 

“با یک کلیک، آزمایشگاه خودتون رو تجهیز کنید

فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی لابومدیکال یک بستر آنلاین است که با هدف ادغام تولید کنندگان و فروشندگان در عرصه های مختلف علمی، بهداشتی، درمانی و پزشکی و شیوه زندگی به منظور ارائه بهترین محصولات برای مشتریان از نظر نیازهای آزمایشگاهی، صنعتی، پزشکی یا حتی شخصی شما ارائه شده است. ما روز به روز دامنه محصولات خود را گسترش می دهیم تا بهترین ها را با نرخ مناسب ارائه دهیم. شما می توانید محصولات مختلفی را بر اساس ویژگی های آنها ، مشخصات ، قیمت ها و غیره مقایسه کنید و یکی از مناسب ترین نیازهای خود را پیدا کنید.
با استفاده از دروازه پرداخت کارآمد ما ، شما می توانید محصولات را با استفاده از کارت بانکی خود به راحتی خرید کنید. شریک تدارکات ما اطمینان می دهد که محصولات در بازه زمانی مقرر در آستان شما تحویل داده شود.

این سریعتر، آسانتر و بسیار راحت تر است!