فرآیند ثبت سفارش خارجی و کالاهای ناموجود در ایران توسط لابومدیکال

 

هنگام نیاز به کالاهای مختلف به خصوص تجهیزات آزمایشگاهی و مواد آزمایشگاهی، ابتدا به سراغ فروشگاه ها و شرکت های بزرگ و معتبر می رویم تا شاید موجودی در آن ها، نیاز ما را مرتفع نماید. در بیشتر مواقع برای کالاهای خاص و کم یاب، موجودی در کشور یافت نمی شود و ما ناگذیر هستیم با تاخیر زمانی بسیار منتظر موجود نمودن آن توسط واردکنندگان باشیم. این بخش مثبت ماجراست! در اکثر موارد بیشتر محققان و صنایع مختلف به دنبال حداقل مقدار از کالای مورد نظر هستند و این باعث می شود واردکنندگان مسئولیت تهیه ی آن کالا را نپذیرند و این مشکل موجب می شود زمان بسیاری برای تهیه ی یک ماده یا کالا به هدر رود.

زمان یک محقق در لابومدیکال ارزشمندترین فاکتور است! لابومدیکال با دارابودن تیم متخصص و کارآمد، در کمترین زمان با همکاری نمایندگان و همکاران خود در ایران و جهان می کوشد تا سفارشات خود را همراه با مشاوره ی تخصصی به مشتریان خود ارایه نماید.

فرآیند ثبت سفارش و دریافت مشاوره به صورت زیر است:

  • ابتدا می بایست مشخصات دقیق کالای درخواستی جهت بررسی به لابومدیکال ارایه گردد.توصیه می گردد کلیه ی اطلاعات در دست شامل مواردی نظیر کاتالوگ، کدهای اختصاصی محصول و یا لینک شرکت مربوطه ارایه گردد تا تماس کارشناسان لابومدیکال در کمترین زمان صورت پذیرد. حداکثر ۸ ساعت پس از ارسال اطلاعات، لابومدیکال با شما تماس می گیرد تا تایید محصول را نهایی نماید.
  • پس از تایید محصول حداکثر تا ۳ روز موجودی در کشور کنترل و ارسال درخواست به شرکت مادر در هر کشور از جهان صورت می گیرد تا پیش فاکتور و مراحل خرید محصول صورت پذیرد. در این مرحله قیمت تقریبی محصول در قالب یک پیش فاکتور به همراه زمان تحویل به مشتری ارایه می گردد.
  • پس از تایید نهایی پیش فاکتور، سفارش کالا صورت گرفته و حداکثر بین ۱ تا ۲ ماه آینده کالا تحویل مشتری می گردد. زمان تحویل به عوامل مختفلی نظیر موجود بودن کالا در شرکت مادر، کشور ارسال کننده، حجم سفارش و … وابسته است.اما این زمان در اغلب موارد بیش از ۸ هفته ی کاری زمان نخواهد برد.

 

تجربه ی یک خرید حرفه ای در لابومدیکال!
در لابومدیکال، بدون محدودیت، جهانی خرید کنید!