لابومدیکال یک فروشگاه نیست!

 

امروزه علاوه بر دغدغه ی اصلی تامین مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی، موضوع کیفیت و انتخاب بهترین محصول بسیار مهم است. در کنار بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های تامین و عرضه ی تجهیزات و مواد شیمیایی و پزشکی، نیاز بسیاری از صنایع، آزمایشگاه ها، مدیران کنترل کیفی، دانشجویان، مراکز تحقیقاتی و … تنها در خرید خلاصه نمی شود. با توجه به افزایش قیمت ارز، امروزه خرید لوازم و مواد با کیفیت تنها با شناخت برند های معتبر جهان و اصل و آشنایی با نحوه ی استفاده ی صحیح از آن بسیار ضروری است.

لابومدیکال با در در نظر گرفتن کلیه ی این موارد کوشیده است با فراهم نمودن تیم مشاوره ی خبره نظیر اساتید دانشگاهی، شرکت های دانش بنیان و مهندسان کارآمد در داخل کشور، سرویس های ویژه ی خرید همراه با مشاوره ی تخصصی برای هر محصول را فراهم نماید. کافی است شما تنها نیاز تخصصی خود را مطرح نموده و منتظر رفع نیاز خود به صورت تخصصی و فنی باشید. هم اکنون کلیه ی ایرانیان می توانند ضمن ارتباط با کارشناسان لابومدیکال یک خرید همراه با بهترین دستورالعمل و مشاوره را دریافت نمایند.

آزمایشگاه ها و شرکت های دانش بنیان همکار لابومدیکال آماده اند کلیه ی خدمات تخصصی شیمی و مهندسی شیمی و طراحی آزمایش را بر حسب سفارش و نیاز روز ارایه نمایند.این مرکز با دارا بودن نمایندگان خرید خود در ۵ کشور جهان سعی در تحویل سریع محصولات وارداتی و ناموجود در کشور با مناسب ترین قیمت و تخفیف های ویژه برای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی دارد. صنایع و کارخانه ها،کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی مرتبط نیز از خدمات و تخفیف های ویژه نظیر ارسال رایگان کالا، حضور کارشناسان خبره جهت ارایه ی محصول و مشاوره های تخصصی جهت افزایش کارایی محصول و یا آزمون بهتر برخوردارند.

 

بنابراین لابومدیکال فقط یک فروشگاه نیست!